O nás

Sme profesionáli, ktorí sa postarajú o vytýčenie všetkých sietí

Sme tím odborníkov s mnoho ročnou praxou v oblasti vytýčenia inžinierskych sietí. Vďaka použitiu najmodernejších technológií sme schopní zabezpečiť rýchle a presné vytýčenie inžinierskych sietí na každom pozemku. Existujúce siete mapujeme pre našich klientov odborne a flexibilne sa prispôsobujeme každému klientovi. Pracujeme po celom území Slovenskej republiky. Sme tím odborníkov s dlhoročnými skúsenosťami v trasovaní resp. vytyčovaní inžinierskych sietí.

VŠETKY DRUHY SIETÍ

Vytyčujeme všetky druhy inžinierskych sietí

Vďaka našim skúsenostiam a profesionálnej výbave sme schopní vytýčiť a zabezpečiť presnú polohu všetkých inžinierskych sietí. 

všetky druhy sietí

Stavby vytýčujeme pre všetky inžinierske siete

Vďaka našim skúsenostiam a profesionálnej výbave sme schopní vytýčiť a zabezpečiť presnú polohu všetkých inžinierskych sietí. 

Vytýčenie a mapovanie pre elektrické káble
Vytýčenie a mapovanie pre plynové a kanalizačné potrubia
Vytýčenie a mapovanie pre vodovodné a teplovodné rúry
Vytýčenie a mapovanie pre telekomunikačné siete

Mapujeme elektrické káble, vodovodné rúry, plynové potrubia, a mnoho ďalšieho

Zaoberáme sa presným mapovaním a detailným vytýčením polohy rôznych už existujúcich inžinierskych sietí, vrátane elektrických káblov, vodovodných rúr a plynových potrubí. Naši kvalifikovaní pracovníci sa vždy postarajú o to, aby boli všetky informácie o polohe sietí zaznamenané presne a spoľahlivo. S našou pomocou sa môžete spoľahnúť na to, že budete mať k dispozícii presné a aktuálne informácie o polohách sietí, ktoré vám pomôžu zabezpečiť dokonalé podmienky pre dokončenie akejkoľvek stavby. 

0 +
Spokojných zákazníkov
0 *
Hodnotenie na Google
prečo georadar?

Nebágrujte bez nás! Náš bezpečnostný technik Vám poradí.

Inžinierske siete vytýčujeme už vyše 10 rokov, počas ktorých sme pomohli už viac ako 150 spokojným zákazníkom bágrovať bezpečne.

0 hod.
Od objednania
0 +
Rokov skúseností